Україна підписала меморандум з Hyperloop

Міністрество інфраструктури України днями підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies у сфері впровадження технології Hyperloop, передає УНІАН.

Українську сторону представляв міністр інфраструктури Володимир Омелян, а HTT – головний виконавчий директор Дірк Альборн. Сторони домовилися разом розробляти технологію та шукати інвесторів для проекту, який обіцяє бути комерційно успішним. Локацію планують зробити в Києві чи Дніпрі. Також найближчим часом в Україні можуть створити RND-центр і дата-центр, який займатиметься не лише технологією Hyperloop, а й новими складовими компонентами сучасних транспортних технологій.

В лютому Омелян вперше заявив, що в Україні розроблятимуть вітчизняний аналог Hyperloop під назвою HypeUA. До його створення залучили Національну академію наук України, "Укроборонпром", "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (ВО "Південмаш"), "Каховський завод електрозварювального устаткування", "Інтерпайп Україна", Unit.City, Агентство розвитку Дніпра, Український інститут майбутнього і Платформу розвитку інновацій. Участь візьме і компанія Octagonal Corporation, що будує Hyperloop у Мексиці. Для впровадження надшвидкісного сполучення типу Hyperloop вже наступного року планують звести тестовий майданчик у Дніпрі.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка