Україна може отримати $1,1 млрд на покращення інфраструктури

Багато міжнародних організацій допомагають впроваджувати в Україні проекти, котрі мають на меті зміни для процесів зменшення негативного впливу від діяльності суспільства на довкілля – це забезпечує сталий розвиток територій і країни.
 
Для муніципальної інфраструктури та для покращення інфраструктури запропоновано $1,1 млрд. через 6 інвестиційних операцій Сталого розвитку. Так, на проект з енергоефективності передбачено $200 млн. Для міської інфраструктури  пропонується $140 млн. Можна скористатися з $166 млн. для реабілітації гідроелектростанцій в Україні. 

Читайте також: Мешканці багатоповерхівки у Дніпропетровську показали приклад, як готуватися до холодної зими
 
Позики від МБРР з 20-річним терміном погашення видаються під державну гарантію. Кредит може отримати кінцевий позичальник. Через Укрексімбанк мають можливість реалізовуватися проекти енергоефективності промислового та муніципального секторів.

Якщо організація має готовий інвестиційний проект, то вона може задіяти частину з $140 млн. (через Мінрегіонбуд) для реконструкції інфраструктури водопостачання та каналізації в Одесі, Чернігові та Івано-Франківську. 13 міст по всій країні мають доступ до цих коштів, котрі можна використати на енергоефективність водопостачання та каналізації. На черзі проект розвитку міської інфраструктури (РМІ2): водопостачання, каналізація, теплопостачання, інші комунальні послуги.

Читайте також: Україна може скоротити споживання газу на 2 млрд куб.м завдяки тепловим насосам

Для тих, хто не має готового проекту, можна скористатися з грантів для підготовки проекту. У Фонді Чистих Технологій (ФЧТ) на це передбачено $1 млн. Для проектів розвитку міської інфраструктури шведський грант SIDA призначив 35,8 млн. SEK (шведських крон). Є можливості в МБРР для авансування підготовки проектів.

Через Міністерство проводиться відбір міст, компаній та інвестиційних проектів , котрі можуть отримати Грант –РМІ від SIDA для підготовки до пріоритетного інвестування – техніко-економічне обґрунтування, розробка, тендерна документація, аудит по енергетиці. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка