Україна буде вчитись енергозбереженню у Норвегії

В рамках Українсько-норвезького бізнес-форуму представники обох країн виказали зацікавлення розвитком технологій для енергозбереження.

Так, на сесії з питань енергетики "Енергія - спільний знаменник для України та Норвегії"  активно піднімалось питання енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Захід проведено з метою вивчення потенціалу в енергетичному секторі та обговорення напрямків співпраці України та Норвегії, зокрема залучення норвезького бізнесу до інвестування в енергетичну сферу України. В ньому взяли участь міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан та Міністр у справах Європейського економічного простору та відносин з ЄС Королівства Норвегія Відар Хельгесен.


Юрій Продан окремо зупинився на питаннях відновлення енергетичної інфраструктури Сходу України, підкресливши необхідність фінансової допомоги для виконання відновлювальних робіт на основі сучасних технологій. 

Представник від України наголосив на зацікавленості нашої держави досвідом Норвегії у сфері управління енергетичними активами та звернув увагу гостей на значний потенціал України щодо енергозбереження. 


«Інвестиції у цю сферу в Україні з урахуванням існуючого низького базового рівня ефективності використання енергетичних ресурсів та беручи до уваги реформи в ціноутворенні на газ, електричну та теплову енергію, що сьогодні здійснюються, можуть дати норму прибутковості значно більшу, ніж в інших, розвинених за цим напрямком країнах», - зазначив Юрій Продан.

Учасники заходу підкреслили наявність  значного потенціалу для взаємовигідного співробітництва України та Норвегії в енергетичній сфері.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка