Українців закликають встановлювати домашні системи накопичення енергії

Українців закликають встановлювати домашні системи накопичення енергії для безперебійного енергозабезпечення та зарядки електромобіля.

Еnergy storage пропонує встановлювати постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO, передає toneto

«Складні погодні умови та аварійні ситуації найчастіше стають причиною відключення світла: і якщо ноутбук і телефон ще можуть попрацювати деякий час на заряді, то холодильник, електроплита, пральна машина – ні, - зазначають у YASNO. - Для забезпечення енергонезалежності будинку у будь-яких ситуаціях рекомендуємо використовувати систему зберігання енергії, яка працює як "батарейка для дому».

Система зберігання електроенергії (energy storage system-англ.) - це пристрій, що дозволяє накопичувати електроенергію для потреб всього будинку за допомогою літій-іонних акумуляторів. «Якщо у мережі сталася аварія, жителі цього навіть не помітять: система зберігання відразу ж включиться, - пояснюють фахівці. - На відміну від гучного дизельного генератора вона працює майже безшумно, компактна і має сучасний дизайн».


Управляти системою можна зі смартфона. Накопичувач легко інтегрується в систему "Розумний будинок".

«Систему зберігання електроенергії можна поєднати з домашньою сонячною електростанцією, - зауважують у енергопостачальника. - Це дозволить накопичувати електроенергію, вироблену сонячними панелями протягом дня, а використовувати її вночі».

Без сонячної електростанції можна вночі накопичувати електроенергію з мережі для використання вдень, продовжують фахівці. «Для власників двозонних лічильників електроенергії коштує вдвічі дешевше з 23:00 до 07:00, - розповідають у YASNO. - Пристрій для зберігання енергії також може забезпечувати додаткову потужність для енергомережі будинку, а його потужності досить навіть для зарядки електромобіля».

"У Європі використання домашніх систем зберігання енергії є досить поширеним, оскільки дозволяє зменшувати витрати на електроенергію, а в Україні цей тренд тільки формується, - зауважують у YASNO.  – Ми прагнемо зробити більш доступними інноваційні технології у сфері енергоефективності: зараз наші клієнти можуть вибрати системи зберігання енергії від італійського виробника ATON Green Energy, здатні накопичувати від 2,4 до 58 кВт∙год електроенергії».

Середнє енергоспоживання української сім'ї - 165 кВт ∙ год на місяць, отже, заряду "домашньої батарейки" може вистачити від декількох годин до двох тижнів безперебійного електропостачання, говорить директор YASNO у Києві Віктор Мельников. «Це особливо актуально для тих, хто живе у приватних будинках, працює вдома, проживає у віддалених від мережі районах і потребує стабільного електропостачання", – зауважує він.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка