Українським підприємствам пропонують доступні кредити на газифікатори, які працюють на щепі

Українські підприємства можуть придбати за пільговими кредитами газифікатори для теплогенерації з відновлюваних джерел енергії.

Як йдеться у меморандумі про співпрацю між "Укргазбанком" та науково-виробничою фірмою "Ганза", що входить до складу Кліар Енерджі груп, отримати кошти можна у рамках програми "доступні кредити 5-7-9", передає Енергореформа

Технології із застосуванням газифікаторів дозволяють максимально ефективно використовувати тріску, а також летючі фракції, що містяться у деревині, для отримання електроенергії і тепла.

Крім цього, їх використання підвищує енергоефективність виробництва, будучи найбільш вигідним рішенням у секторах, де сировина для вироблення тепла та електроенергії є відходами: в деревообробній, у меблевій промисловості, для котелень у регіонах з великим обсягом лісообробки.

«Українські газогенератори нічим не поступаються європейським аналогам, але при цьому значно дешевші", - говорить керівник компанії "Ганза" Вадим Грідчин. - Ми пропонуємо комплексне рішення для бізнесу: забезпечуємо технічну підтримку як під час установки газифікаторів, так і при їх подальшій експлуатації".

На думку заступника голови правління " Укргазбанку" Родіона Морозова, подібні технології – це дуже вагомий крок до енергоефективності.

За програмою "Доступні кредити 5-7-9" підприємці можуть отримати кредити на розвиток бізнесу строком до п'яти років. При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків за кредитом-ставки становлять від 5% до 9% річних залежно від кількості створюваних робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка