https://ecoschool.com.ua, розробити проект для своєї школи та взяти участь у розіграші грантів на їх реалізацію." />

Українських старшокласників дистанційно навчатимуть розробляти екопроекти та вигравати гранти

В Україні кожен школяр 6-11 класу може зареєструватися на платформі дистанційного навчання https://ecoschool.com.ua, розробити проект для своєї школи та взяти участь у розіграші грантів на їх реалізацію.

Проект «Екошкола» поширили на всю країну спільними зусиллями "Фармак", Мала академія наук та громадської організації "Український екологічний клуб «Зелена хвиля", передає 0629.com.ua.

Заняття проходитимуть дистанційно. Учні зможуть пройти лекційні заняття, скласти контрольні тести і відправити домашні завдання. Також будуть організовані цікаві вебінари за участю кращих експертів з екології України. Заняття у формі 12 лекцій з тестовою перевіркою засвоєного матеріалу та закріпленням знань за допомогою невеликих домашніх завдань вже доступні за посиланням https://ecoschool.com.ua.

Дистанційні заняття спрямовані на формування у дітей навичок для життя в цивілізованому взаємодії з природою. Курс занять розроблений на основі навчального посібника "Екошкола", схваленого Міністерством освіти і науки України.

На основі знань, отриманих на заняттях "Екошколи", учні подають грантові заявки. Розіграш грантів на реалізацію шкільних екопроектів відбудеться на першому Екофестивалі у Києві.

Кращі проекти школярі зможуть представити комісії на Екофестивалі у Києві та отримати міні-гранти від "Фармак" для реалізації своїх екоідей. Екоучні отримають подарунки та сертифікати від організаторів. Крім визначення переможців, на фестивалі можна буде познайомитися з лідерами думок та екологічними активістами, а також просто провести добре час серед однодумців.

"Екологічний стан планети має турбувати кожного і ми не маємо права стояти осторонь, - каже Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ "Фармак". - Ми розширили межі проекту і запрошуємо приєднатися до "Екошколи" учнів з усієї України, екологічні знання тепер доступні кожному і допоможуть сформувати екологічну культуру у молодіжному середовищі, яка в свою чергу трансформується у свідому і раціональну поведінку в інтересах кожного з нас і всієї планети».

За три роки "Екошкола" дозволила понад 200 учням з Києва та Шостки пройти навчання та змінити своє ставлення до навколишнього середовища, а також стати амбасадорами екологічної культури в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка