Українські компанії можуть виграти у конкурсі «зелених» рішень €30 тис

Українські компанії можуть взяти участь у всесвітньому конкурсі «зелених» інноваційних рішень clim@.

Конкурс організовує Finance in Motion GmbH від імені Фонду технічної допомоги GGF за фінансування Європейської Комісії у рамках ініціативи EU4Energy та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Участь у конкурсі можуть взяти фірми та досвідчені стартапи за такими тематичними напрямками як відновлювані джерела енергії, енергоефективність/енергозбереження, рішення циркулярної економіки,   ефективне використання ресурсів (управління відходами та водою),  ефективне використання ресурсів (управління відходами та водою).

Передбачається, що фіналісти конкурсу представлять «зелені» ідеї під час clim@ pitching event, а переможці – в ході Sustainable Future Forum у Франкфурті і отримати до 30 000 євро і менторську підтримку.

За словами Романа Зінченко, співзасновника Greencubator, національного партнера clim@ в Україні, екосистема «зелених» стартапів в Україні зростає і стає все більш помітною і привабливою для глобальних гравців.

Прийом заявок на сайті проекту триватиме до 16 лютого 2020 року, а фіналістів оголосять до початку березня. П'ять фіналістів представлять свої бізнес-ідеї 3 червня 2020 року на Sustainable Future Forum у Франкфурті, який збере близько 200 інвесторів, представників фінансових інституцій, а також фахівців з клімату.

Отримати більше інформації і подати заявку можна, зайшовши на сайт або написавши на електронну пошту info@ggf-climat.com.

Торік на конкурс clim@ надійшло більше 250 заявок з 80 країн світу. Ідеї переможців стосувалися переробки відходів тваринництва на волокна, папір та біопластик, виготовлення екологічної упаковки з грибів, переосмислення міського електротранспорту «останньої милі».

«Успіх минулорічного конкурсу clim@ свідчить про необхідність створення більшої кількості платформ для запуску інноваційного бізнесу чи концепцій, які можуть пом’якшити адаптацію до зміни клімату, - передає голова GGF Олаф Зимелка. - GGF з гордістю спонсорує такий конкурс, який не тільки доповнює роботу, яку ми виконуємо, але й прокладає шлях до більш сталого майбутнього».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка