Українські гідроелектростанції вчетверо збільшать генерацію енергії

Цього року компанія «Укргідроенерго» планує згенерувати близько 8,25 млрд кВт⋅год електроенергії. У порівнянні з минулим роком показник збільшиться на 25%. У 2020-му виробництво становило 6,6 млрд кВт⋅год, інформує UBR.

За словами гендиректора компанії Ігор Сироти, водосховища підготовлені до збору води, який запланований на квітень-травень. Крім того, всі станції отримали акти готовності після інспекції Держенергонагляду, гідроспоруди та обладнання знаходяться в надійному стані. Станом на кінець березня сформовані штаби і робочі групи, відповідальні за пропуск паводку.

За перших три місяці цього року компанія виробила понад 2,21 млрд кВт⋅год електроенергії. Показник зріс на 43,2% в порівнянні з тим же періодом минулого року – 1,54 млрд кВт⋅год.

Зокрема, за 30 днів березня компанія згенерувала 861,32 млн кВт⋅год, що на 80,9% більше, ніж роком раніше. Сумарна потужність гідроелектростанцій «Укргідроенерго» становить понад 5744 МВт. Так, компанія експлуатує всі великі електростанції на українських ділянках Дніпра та Дністра.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка