Українські АЗС зобов’яжуть додавати біопаливо до бензину

В Україні мають намір зробити додавання біопалива до бензину обов'язковим.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від "Слуги народу" Олег Сьомінський, відповідний законопроект вже розроблений, передає tsn.ua

«Документ передбачає обов'язкове додавання до всіх бензинів в Україні рідкого біопалива (біоетанолу), - зауважив він. - Не менш як 5% в об’ємі палива має складати частка біоетанолу від 1 липня 2021 року».

Виробництво біоетанолу буде сприяти енергетичній незалежності країни від імпорту нафтопродуктів (зокрема з РФ), зменшенню викидів шкідливих речовин в атмосферу, виникненню цілої низки виробничих підприємств і, відповідно, створенню робочих місць та притоку інвестицій у сферу, наголошує депутат.

"Проектом закону передбачено контроль якості палива, оскільки імпортоване паливо є дуже неякісним – за стандартами «Євро-3», зі значним вмістом сірки (500 міліграмів на кілограм продукту), - пояснив Олег Сьомінський. - Тим часом у Європи в бензинах за стандартами "Євро-4» сірки у 10 разів менше, а за стандартом «Євро – 5» - не більше 10 міліграмів".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка