Українська мережа АЗС запустила переробку кавових відходів

АЗК Wog спільно з українською еко-компанією Blue Ocean Solutions (BOS) в рамках ЕКО-платформи «До природи з добром» запустили проект з переробки кавових відходів. Тепер кавова гуща, що залишається після приготування кави з кавоварки мережі, буде збиратися для подальшої переробки в зручні і екологічні підстаканники. Крім цього, мережа відмовилася від використання пластикових трубочок для напоїв – компанія пропонує екологічний аналог, повідомляє Avtoblog.

Спочатку підстаканники з кавової гущі і еко-трубочки будуть доступні на АЗК Wog в Києві і області. Надалі проект буде реалізований на всіх об'єктах мережі.

Крім кавових відходів у виробництві еко-підстаканників також використовується макулатура в співвідношенні 3 до 7. На всіх етапах виробництва від створення однорідної маси до формування, сушки і упаковки продукція BOS проходить жорсткий контроль для забезпечення найвищої якості. Крім цього, компанія замінила пластикові трубочки для напоїв в мережі АЗК і Wog CAFE на їх екологічний міцний аналог від BOS, для виробництва якого використовується спеціальний папір і харчовий клей. Уся сировина, що використовується при виготовленні трубочок, має європейські сертифікати якості і безпеки. Така трубочка здатна перебувати в окропі до півтори години, не втрачаючи основних властивостей.

Кавові відходи – це новий вид чистої та безпечної сировини для виготовлення великої кількості еко-виробів. На жаль, цей матеріал все ще суттєво недооцінений в Україні. Wog спільно з компанією BOS не мають наміру зупинятися на досягнутому та планують запустити виробництво екологічної альтернативи пластикових кришок для стаканчиків з паперового волокна і кавової гущі.

Також кавові відходи, що залишаються після приготування кави на п'яти АЗК міста Луцьк, Wog віддає на переробку в компанію «Пастернак», де її використовують для виготовлення органічного добрива – біогумусу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка