Українська команда перемогла у міжнародній гонці електромобілів

Українська команда перемогла на міжнародних перегонах електромобілів Eco Grand Prix, які відбулися у Німеччині 29-30 листопада.

EcoFactor, який брав участь у змаганнях вже вдруге, посів перше місце у серії GERMANY 24H, передає autogeek.com.ua.

Українську команду очолив Сергій Вельчев, а також відомий активіст Юрій Арабаджі, українські бізнесмени Руслан Скулімовський та Олександр Дем’ян. Олександр був відповідальний за коригування стратегії та розрахунки, Юрій відповідав за стабільну та ефективну роботу на Піт-стопах.


24-годинну гонку EcoFactor подолав на електромобілі Tesla Model 3. У загальному заліку Сергій Вельчев керував авто 8 годин, Олександр Дем’ян — 7,5 годин, Руслан Скулімовський — 3 години.

Стратегія, командний дух та неймовірна витривалість пілотів стали запорукою перемоги.

Команда EcoFactor довела, що електроспільнота в Україні досить кваліфікована та досвідчена. «Коли грає гімн твоєї країни на нагородженні, то зовсім інакше відчуваєш важливість представлення саме країни, - каже засновник EcoFactor Сергій Вельчев. - Наша команда гідно виступила на змаганнях: Слава Україні!»


Перегони почалися 29 листопада о 16:00 та завершилися 30 листопада о 16:00. На Motorsport Arena Oschersleben участь в автоперегонах на електромобілях Eco Grand Prix взяли 43 європейські команди, серед яких Jaguar I-Pace, Tesla Model S 75, Kia e-Niro, Tesla Model S 70, Hyundai Ioniq, Tesla Model S 90D, Volkswagen e-Golf, Mitsubishi i-MiEV, KIA Soul E, Opel Corsa-e, Tesla Roadster, Tesla Model S 100D, Tesla Model 3, Renault Zoe.

Кожна команда отримала трифазну розетку 32A і повинна була використовувати своє зарядне обладнання — кількість підзарядок не обмежується. Максимальна дозволена швидкість зарядки 22 кВт. Дозволені необмежені зупинки для заряду електромобіля. Максимальний час водіння на одного водія не більш ніж 8 годин. Перегони тривали 24 години безперервно (включаючи зупинки на зарядку). Шолом обов’язковий, дозволено мінімум три або більше пілотів на одну команду. Дозволені лише стандартні електричні транспортні засоби. Вік водія лише з 18 років.


Переможцем Eco Grand Prix стає той, хто набрав більшість балів після останньої гонки в своїй категорії автомобілів, і той, хто набрав найбільшу кількість балів в загальній категорії — та команда, яка виконала найбільшу кількість кіл на трасі, вклавшись у тимчасове обмеження змагань.

Eco Grand Prix — щорічна автогонка, яка проходить вже у восьме. Організатор івенту — Рафаель Де Местре, перша людина, що здійснила кругосвітню подорож на електромобілі та засновник перегонів «80 днів навколо світу на електромобілі».

EcoFactor — компанія, яка займається розвитком зарядної інфраструктури, розробкою і створенням комерційного транспорту на електротязі, виробництвом зарядних пристроїв, продажем і сервісним обслуговуванням електромобілів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка