Українська IT-компанія висадила більш як 2500 дерев

Шведсько-українська IT-компанія Beetroot вже профінансувала посадку та догляд за більш як 2500 деревами.

Таким чином «бурячки» намагаються бути "екологічно нейтральними", тобто не шкодити довкіллю, передає Na chasi

За допомогою консультанта з екологічної сталості і в ході тривалого дослідження у Beetroot підрахували, що за рік продукують приблизно 380 тисяч тонн CO2. «Доросле дерево, в середньому, поглинає до 50 кг викидів на рік, - кажуть у компанії. – Аби звести до нуля річний обсяг викидів CO2 нам потрібно було чимало часу та цілий ліс, тому знайшли компанію Land Life, яка відновлює ліси у 25 країнах світу - переважно у регіонах, де понищена природа вже не здатна відновитись самостійно, вони розробили спеціальний кокон, що містить достатній запас води та корисних речовин для саджанця, аби рослина була захищена та мала достатньо ресурсів для подолання критичного періоду після висадки».

З кінця 2019 року Land Life висаджує дерева для Beetroot у Кастилія-і-Леон (Іспанія).

«За насадженнями пильнують, у тому числі з дронів і ми можемо бачити, як змінюється ландшафт на нашій ділянці, - розповідають у Beetroot. – Ми б дуже хотіли, аби це була Україна, та вдома отримати той самий результат поки що неможливо: окрім унікальної технології та ресурсів для висадки, Land Life підписує довгострокові угоди з власниками землі, згідно яких ніхто не має права нищити дерева чи змінювати призначення земель».

Ще один крок до CO2-нейтрального статусу Beetroot робить інформуючи клієнтів та «бурячків» при поїздках за кордон про вуглецевий слід, що лишає літак, та пропонуючи внести зелену компенсацію, або обрати альтернативні маршрути для подорожі, що наносять менше шкоди. «Йдеться по незначні суми: наприклад, компенсація за переліт зі Стокгольму до Києва зазвичай становить близько 12 євро, - зазначають у компанії. - Прослідкувати свій вуглецевий слід та компенсувати його за рахунок пожертви екологічним проектам можна, наприклад, у додатках Mindful Flights (програма, сертифікована ООН), My Climate чи Atmosfair».

У 2017 Україна викинула у повітря 320 мільйонів тонн CO2 (США - 5 300 мільйонів тонн, а Китай - близько до 10 000 мільйонів тонн).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка