Україна створила групу з подолання наслідків змін клімату

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з подолання наслідків змін клімату. 

Нове відомство з’явилось у рамках ініціативи Європейської комісії "Європейська Зелена угода", передає reform.energy

"Разом з ЄС ми будемо напрацьовувати Порядок денний для зменшення рівня викидів в рамках Паризької угоди, - зауважив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.- Україна хоче приєднатися до угоди на етапі формування завдань як повноцінний гравець".

За словами прем’єра, робоча групи покликана охороняти здоров'я і добробут громадян від ризиків і наслідків зміни клімату, а також забезпечувати узгодженість дій усіх гілок влади у виконанні поставлених цілей сталого розвитку України.

Робоча група буде тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Її очолив віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

"Зелений пакт" являє собою "дорожню карту" перетворення Європи до 2050 року в перший "кліматично нейтральний " континент, одночасно стимулюючи економіку, покращуючи здоров'я і якість життя людей, піклуючись про природу, покращуючи навколишнє середовище і забезпечуючи соціальну гармонію. У його рамках Єврокомісія представить в найближчі роки цілий ряд ініціатив і законопроектів. Він охоплює всі галузі економіки, особливо енергетику, металургію, транспорт, сільське господарство.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен оголосила про намір структури направити з бюджету ЄС 100 млрд євро на перебудову найбільш проблемних з екологічної точки зору галузей і регіонів і розвиток циркулярної економіки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка