Україна приступила до реалізації першого проекту з виробництва «зеленого» водню – прем'єр

Україна приступила до реалізації першого проекту з будівництва потужностей для виробництва «зеленого» водню, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«В Україні вже є перші кроки. Вже бізнес відреагував і вже є перший контракт на виробництво водню. Такий проект уже будують», – констатував прем'єр під час Київського міжнародного форуму.

Як передає Інтерфакс-Україна, розвиток водневих проектів стане державною стратегією нарівні з розвитком інших альтернативних джерел енергії.

«Не всі країни мають такі можливості для масового виробництва водню. Україна має. Тому вона включена як повноцінний партнер до угоди між європейськими країнами», – наголосив Шмигаль.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз" наприкінці вересня анонсувала підписання меморандуму про співпрацю з одним із промислових підприємств на півдні країни в проекті з виробництва водню. Меморандум передбачатиме не лише сегмент виробництва, а й транспортування водню. Водночас транспортування здійснюватиметься морським транспортом, а не трубопроводами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка