Україна покращить ефективність та екологічність твердопаливних котлів відповідно до норм ЄС

Україна запровадить вимоги щодо екодизайну твердопаливних котлів відповідно до норм ЄС.

Про це йдеться у розробленому Держенергоефективності проекті постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для твердопаливних котлів», передає saee.gov.ua

Вимоги будуть регламентовані відповідно до оновленого законодавства ЄС, зокрема, регламенту Єврокомісії № 2015/1189 від 28 квітня 2015 року аби покращити енергетичні та екологічні характеристики твердопаливних котлів.

Реалізація проекту дозволить поступово витіснити з ринку найбільш енергоємні товари та товари з найбільшим негативним впливом на навколишнє природнє середовище, збільшити кількість енергоефективних товарів на ринку; усунути бар’єри під час торгівлі між Україною та ЄС; зменшити загальнодержавний рівень енергоспоживання та шкідливі викиди.

У свою чергу, безпосередньо вітчизняні виробники зможуть підвищити свою конкурентоздатність та експортувати продукцію на ринки ЄС. Імпортери будуть зобов’язані імпортувати на ринок України тільки ті твердопаливні котли, що відповідатимуть вимогам технічного регламенту з екодизайну.

Проект регуляторного акта для обговорення на сайті Міненерго. Пропозиції приймаються протягом 1 місяця у тому числі на e-mail міністерства та Держенергоефективності.                                                                               

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка