Україна може залучити через green bonds $73 млрд

До 2030 року Україна може залучити $73 млрд на проекти з відновлюваної енергетики та захисту довкілля завдяки випуску «зелених» облігацій.

Так оцінює потенціал нашої країни Світова фінансова корпорація (International Financial Corporation), яка входить у структуру Світового банку, передає expro.com.ua

«Україна має великий потенціал залучення «зеленого» фінансування, - зазначив заступник міністра енергетики Ярослав Демченков. - І «зелені» облігації - саме той інструмент, який може створити мультиплікаційний ефект залучення коштів».

Наразі Міненерго разом з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження розробили проект Концепції запровадження та розвитку «зелених» облігацій, який погоджується органами влади.

«Зелені» облігації можуть випускатися для фінансування проектів у сфері відновлюваної енергетики, екологічно чистого транспорту, переробки відходів, підвищення енергоефективності підприємств, виробництва та використання «зеленого» водню.

«Випускати «зелені» облігації може як уряд, так і муніципалітети, фінансові та нефінансові корпорації», - повідомили у прес-центрі Міненерго. Також міністерство зазначає, що залучення групи Світового банку, ЄБРР та локальних банків створять додаткові можливості для розвитку ринку «зелених» облігацій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка