Учень Малої академії наук запропонував новий спосіб отримання електроенергії

Учні Малої академії наук досліджують альтернативні джерела енергії і знаходять нові способи використання її. Одним з них є можливість одночасного використання енергії сонця та вітру.

Володимир Гундерчук розробив ідею поєднання двох стихій (сонця та вітру), коли він вивчав  роботу гігантської австралійської сонячної вежі, котра матиме  діаметр 130 метрів. Буде працювати австралійська станція через величезну теплицю, в якій до вісімдесяти градусів нагріватиметься повітря. Далі воно рухатиметься до центру споруди, у вісімсот-метрову трубу, в котрій будуть працювати 32 турбіни. Потужність  вежі - 200 мегават. 

2.jpg

1.jpg

В своїй моделі нової ідеї використано концентратор швидкості вітру. Краї насадки ширші за її основну частину. Це дає змогу прискорити швидкість вітру у трубі,  а отже - й обертання турбіни. Якщо на вершині труби встановити насадку, яка дозволить використовувати не тільки енергію сонячного випромінювання, але й енергію вітряного потоку, то повітряний потік проходячи через внутрішню порожню частину насадки буде збільшувати свою частину у звуженій частині, що створить розрідження у верхній частині труби. 

4.jpg  123.png

Розрідження буде прискорювати конвективний потік, отже збільшувати кількість енергії виробленої турбіною, яка розташована у нижній частині труби. Добавка за рахунок вітру заставить працювати систему навіть вночі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка