Uber виділяє на покупку електромобілів $800 млн

Uber виділить 800 мільйонів доларів на покупку електромобілів до 2025 року.

Таким чином компанія допоможе водіям відмовитись від бензинових автомобілів і стане платформою мобільності з нульовим рівнем викидів у найближчі десятиліття, передає energosmi

На додаток до допомоги у покупці транспортних засобів, яка поширюється на водіїв у США, Канаді та Європі, компанія також планує платити за більш високим тарифом за поїздку водіям, які використовують електромобілі та гібриди, які заряджаються від розетки, і організовує пільгові тарифи на зарядку з основними мережами електрозарядок  у США і Європі.

Компанія прагне зробити усі поїздки з нульовими викидами до 2040 року.

«Ми зобов'язуємося працювати з містами, щоб боротися з кліматичною кризою більш наполегливо, ніж раніше, - заявила генеральний директор компанії Дара Хосровшахі на селекторній нараді у понеділок. — Оскільки наші громади відновлюються після COVID-19, ми можемо відновити їх для людей, а не для автомобілів, створивши більше зелених насаджень, а не паркувальних місць».

Програма Uber виходить за рамки електромобільності і включає в себе нові ініціативи по роботі з місцевими транзитними агентствами і розширенню можливостей мікромобілів, включаючи скутери і велосипеди.

Водії, які використовують додаток Uber, побачать розширену версію опції Uber Green для запиту низькоемісійних транспортних засобів. Для заохочення люди, які скористаються послугою мобільної платформи, отримають втричі більше стандартних бонусних балів від Uber.

«Водії, які реєструють зелені транспортні засоби на платформі, отримають додаткові 50 центів за поїздку, а ті, які використовують акумуляторні автомобілі, отримують додатковий $1 на загальну суму $1,50 за поїздку», - заявила в ході телефонної конференції Анабель Діас, регіональний генеральний менеджер Uber по Європі та ринках, що розвиваються.

Програми з автовиробниками, такими як GM, також збільшать кількість електромобілів у системі Uber. GM заявила, що пропонує водіям Uber знижки для співробітників GM на покупку нових Chevrolet Bolt EVs 2020 року. GM і Uber також запускають пілотну програму в Лос-Анджелесі та Денвері для водіїв Uber Diamond, яка включає дисконтоване фінансування через GM Financial поряд з корпоративною ціновою пропозицією.

«Поліпшення доступу до електромобілів для постачальників послуг на вимогу може допомогти скоротити загальні викиди у містах по всій країні та прискорити широке впровадження електротранспорту, - говорить Сігал Кордейро, виконавчий директор GM з продажу та маркетингу глобальних інновацій. – Ми надаємо водіям, їх пасажирам і громадам можливість випробувати електромобілі і внести свій вклад в очищення повітря в містах».

За словами Ендрю Стіра, президента і генерального директора Інституту світових ресурсів, Uber може зможе прискорити перехід на електромобілі громад з низьким рівнем доходу. «Uber може розширити можливості інтеграції громадського транспорту та мікромобілів для бідних громад та каталізувати революцію електромобілів», - впевнений він.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка