Uber розробляє велосипеди і самокати на електротязі, що самостійно заряджатимуться

Досі компанія Uber працювала над розробкою безпілотних чотириколісних транспортних засобів, але тепер вирішила зосередити свою увагу й на «розумних» електричних велосипедах і самокатах, пише Electrek.

На заході DIY Robocars представники компанії оголосили про набір в нову команду Micromobility Robotics, яка займеться створенням автономних електровелосипедів і самокатів. Новий підрозділ увійде до складу групи Jump, яка займається однойменним сервісом прокату. Зараз співробітникам Uber доводиться збирати велосипеди вночі, заряджати і повертати їх на громадські велостоянки до ранку. Це дуже трудомісткий і витратний процес, який позначається на прибутковості бізнесу, до того ж, користувачі теж не в захваті від цього. Виходом із цієї ситуації стали б автономні велосипеди і самокати, які б самостійно направляли себе в місця підзарядки чи змінювали своє розташування на місця з підвищеним попитом. Така новація зменшила б витрати на робочу силу та паливо, а також шкідливі викиди.


Кілька місяців тому Uber оголосила про значні оновлення своїх електричних велосипедів Jump. Незважаючи на відсутність автономного водіння, нові велосипеди Jump мають ряд автономних функцій, здебільшого пов'язаних з самостійною діагностикою та ремонтом. Хоча велопарк компанії стрімко зростає, Uber продовжує інвестувати в розробки та працює над подальшим розвитком «мозку» своїх електричних велосипедів і самокатів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка