У заповіднику Франції запрацював сонячний парк потужністю 12 МВт

Компанія Engie розпочала комерційну експлуатацію фотоелектричного парку потужністю 12 МВт у Франції. Сонячна електростанція вартістю 12,7 млн ​​євро розташована в комуні Ла-Баті-Монсалеон і вироблятиме 18,5 гігават-годин електроенергії для постачання електричної мережі Валь де Дюранс, повідомляє Renews.biz.

Ділянка займає 22 гектари та не зачіпає старовинного лісу та заповідника «Le Rosier de France». Дизайн проекту повинен був адаптований до натуралістичних критеріїв. Місцеві види рослин були висаджені між рядами сонячних панелей, водночас огорожа дозволяє вільно проходити дрібним тваринам.

Електростанція була розроблена таким чином, щоб вона в основному була затемнена деревами та вписувалася в ландшафт. Engie працювала з місцевими та регіональними компаніями над будівництвом та експлуатацією сонячного парку. Податкові пільги оцінюються у 74 000 євро на рік, які розподілятимуться між комунами Сістерона-Бух та департаментом Верхніх Альп.

Крім того, з місцевим заводчиком овець буде організовано екопасовище, яке допоможе підтримувати ділянку, тримаючи рослинність під контролем.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка