У всіх школах Тернополя мають намір встановити нові системи очищення води

Першу систему очищення води встановили у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів No17 імені В.Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов.

Заклад отримав нову систему та сертифікат "Життя в стилі ЕСО" у рамках Року екології у обласному центрі, передає TeNews.te.ua

Здоров'я підростаючого покоління безпосередньо залежить від стану навколишнього середовища, від щоденних звичок, їжі та води, яку ми вживаємо, переконаний віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, засновник проекту "Життя в стилі ЕСО" Тарас Демкура. "Проаналізувавши результати досліджень з впливу води на здоров'я населення, ми ініціювали проект "Життя в стилі ЕСО", який передбачає, зокрема, покращення якості питної води, - пояснює він. - У рамках цієї ініціативи, за підтримки Тернопільської міської ради, ми почали встановлювати сучасні системи очищення води у школах Тернополя та продовжимо масштабувати цей проект по усій Україні".

Конструкція встановленого питного фонтанчика дозволяє вживати школярам воду безконтактно. Потік води вмикається автоматично, коли до фонтанчика підходить дитина. Така безконтактна система сприяє мінімізації можливого зараження мікроорганізмами самого фонтанчика, а також допомагає зменшити кількість використання пластикових стаканчиків, утилізація яких наразі є великою проблемою. Встановлена система очистки води має міжнародний сертифікат NSF.

Вмонтований вугільний фільтр/катридж видаляє мікрочастки та забруднюючі речовини, ультрафіолетове випромінювання знищує наявні у воді мікроорганізми, а система електронного моніторингу перевіряє функціонування приладу і дає знати користувачу, коли система потребує технічного обслуговування чи заміни елементів. Таким чином, затримуючи шкідливі речовини, система пропускає лише корисні для організму мікроелементи, а замінювати картридж потрібно лише після очистки 5 тисяч літрів води.

"Провівши детальний аналіз показників здоров'я учнів усіх шкіл, ми виявили хвороби, які формуються через вживання неякісної води, їжі, умов перебування дітей у школі, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Ми плануємо встановити новітні системи очищення води у всіх школах міста, а також контролюватимемо освітлення, температурний режим, а також якість харчування учнів у шкільних їдальнях".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка