У Євросоюзі побудують 28 теплоелектростанцій на побутовому смітті

На території Європейського союзу будується 28 станцій, які вироблятимуть електроенергію, спалюючи сміття.

Електростанції зводяться у рамках європейської програми термічної переробки відходів в енергію, передає obozrevatel.com.  

Зокрема, у Литві вже почалися випробування на Каунаській когенераційній електростанції, яка буде виробляти електроенергію зі сміття. Проект вартістю у 160 мільйонів євро реалізовано у рамках вищезгаданої програми.

В перші тижні для тестування обладнання використовуватиметься природний газ, після чого на станцію завезуть перші відходи - ймовірно, що це трапиться в кінці січня, повідомили в Ignitis grupe.

Станцію в Каунаської вільній економічній зоні побудувало спільне підприємство литовського енергохолдинга Ignites gruppe і фінським енергоконцерном Fortum Heat Lietuva – Kauno kogeneracine jegaine.

На Каунаській когенераційній станції будуть спалюватися і комунальні відходи, і безпечні промислові відходи. Вона буде виробляти тепло і електроенергію.

Експлуатація станції розпочнеться у першій половині наступного року.

Каунаська когенераційна електростанція, яка відповідає суворим екологічним стандартам ЄС, покликана забезпечити конкурентоспроможні ціни на тепло, скоротити імпорт електроенергії, а також попередити потрапляння 200 тисяч тонн відходів на звалища.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка