У Європі встановлять 10 ГВт домашніх сонячних станцій завдяки гранту від Google

У Болгарії, Румунії та Словенії встановлять 10 ГВт домашніх сонячних електростанцій завдяки гранту від Google.

Грант отримав кооператив із зеленої енергетики (ZEZ) для проекту Sol4all, соляризація під керівництвом спільноти заохочує жінок використовувати сонячну енергію у своїх домашніх господарствах, передає balkangreenenergynews.com

В Google.org Impact Challenge для Центральної та Східної Європи - це один із серії конкурсів, організованих Google, щоб допомогти реалізувати ідеї, які вирішують конкретні проблеми або підтримують конкретне співтовариство у місті, на континенті або планеті. Конкурс на 2 мільйони доларів США для Центральної та Східної Європи спрямований на надання допомоги ініціативам, які ставлять цифрову інтеграцію у центр економічного відновлення.

Кооператив "Зелена енергія" отримав фінансування для проекту Sol4all по соляризації під керівництвом спільноти, який ставить громадян у центр енергетичного переходу. Проект заохочуватиме місцевих громадян, особливо жінок, до активної участі у проектах з відновлюваних джерел енергії, навчаючи їх, як інвестувати, ефективно використовувати і виробляти сонячну енергію в своїх будинках з використанням цифрових технологій.

Мета ZEZ полягає у тому, щоб стимулювати установку 10 МВт сонячної потужності на Західних Балканах. «Ми будемо зміцнювати стійкість міст, заохочувати справедливе відновлення економіки і впливати на розвиток зелених робочих місць», - заявили у ZEZ.

ZEZ є однією з 13 організацій, які отримали у цілому 2 мільйони євро від Google, і серед переможців також організації з Болгарії, Румунії та Словенії. Кожен з них отримає 50 000-250 000 євро, а також наставництво і технічну підтримку від глобальної технологічної компанії, щоб втілити свої ідеї в реальність.

«Громадяни можуть внести значний внесок у боротьбу зі зміною клімату і стати основними рушійними силами переходу до чистої енергії, - заявила Еріка Светец з ZEZ. - Зміцнення знань і розуміння поновлюваних джерел енергії повинно відігравати велику роль у цій діяльності, і цифрова освіта розглядається як засіб досягнення цього бачення: ми дуже раді, що Google.org підтримує нас у розвитку проекту - це чудова можливість для нас і наших громадян внести свій внесок у вуглецеву нейтральність".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка