У Європі частка відновлюваного газу у транспортному секторі досягла 17%

У Європі частка біометану становить в середньому 17% від усього газу, що використовується в якості транспортного палива.

Звіт про поточне використання біометану в автомобільному секторі Європи опублікувала Асоціація транспортних засобів, що працюють на природному газі і біогазі (Ngva Europe), передає enkorr.ua

Згідно з даними, відновлюваний газ широко доступний для споживачів по всій Європі завдяки постійному розширенню заправної інфраструктури. З 4120 заправок, що продають клієнтам компримований (стиснутий) природний газ — CNG/КПГ і зріджений природний газ — LNG/СПГ, більше 25% станцій пропонують споживачам біометан.

У порівнянні з бензином, 17-відсоткова частка біометану збільшує скорочення викидів CO2 з 20% при використанні традиційного LNG і CNG до майже 40%.

"Це ключ до розуміння і визнання того, що автомобіль, що працює на відновлюваному газі, дійсно нейтральний для клімату, - заявив генеральний секретар NGVA Europe Андреа Геріні. - Сьогодні це найкраще рішення для прискорення процесу декарбонізації транспортного сектора з використанням реальної циркулюючої економіки і в той час як у нашій мережі постійно зростає кількість відновлюваного газу, у майбутньому є потенціал і для підвищення ефективності двигунів, що працюють на природному газі».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка