У центр Варшави планують дозволити в’їзд лише авто з нульовими викидами

У центрі Варшави планують створити зону доступну лише для автомобілів з нульовими викидами.

З такою ініціативою виступив мер столиці Польщі Рафал Тряськовський, передає Хмарочос

"Така зона може охоплювати Старе місто чи Королівський тракт, де розташований цілий ряд історичних будівель, - каже він. - Це суперечливий дискурс, на це потрібен час».

Першим кроком можуть стати автобуси з нульовими викидами, які повинні курсувати по Краківському передмістю: одній з найпрестижніших вулиць Варшави, популярному місцю для прогулянок.

Також у 2020 році у польській столиці планують створити більше смуг громадського транспорту. Мер пообіцяв незабаром представити план перетворення центру міста, який має зробити Варшаву зеленішою і менш "забетонованою".

Наразі у столиці зареєстровано півтора мільйони автомобілів. «На 1000 жителів зареєстровано 859 транспортних засобів, а це набагато більше, ніж у будь-якій столиці ЄС, - пояснює Рафал Тряськовський. – Транспорт дуже забруднює повітря».

На його думку, для покращення екологічної ситуації недостаньо інвестицій у залізничний транспорт. «Потрібен комплексний підхід, який включатиме збільшення плати за паркування і підвищення штрафів за некоректне паркування, - пояснив мер. - А також збільшення переваг для користувачів громадського транспорту недостатньо».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка