У травні 2018 року на «теплі» кредити українці залучили рекордних 534 млн. грн.

У травні цього року населення та ОСББ отримали понад півмільярда гривень на «теплі» кредити. За всю історію програми це рекордна сума, залучена учасниками впродовж місяця. Досі найбільше коштів (майже 510 млн гривень) було видано у березні 2017 року.

З 534 млн. грн. наданих банками у травні, майже 400 млн грн. були видані населенню на утеплення індивідуального житла; 125 млн грн. – ОСББ на енергоефективні заходи у багатоповерхівках та 12,4 млн грн. – домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів.

Попит на державну підтримку при утепленні в травні у 4,5 рази перевищив показники аналогічного періоду минулого року. Особливо активними були ОСББ.

«Не дивлячись на те, що у 2018 р. програма працює лише півтора місяця, 624 ОСББ встигли залучити 168 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь 2017 рік, коли понад 600 ОСББ взяли 140 млн грн. на енергоощадність», – наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Від початку дії програми і до сьогодні найбільші суми «теплих кредитів» залучають ОСББ Волинської, Запорізької та Рівненської областей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка