У таксопарку Пекіна з'являться 200 електромобілів зі змінною батареєю

Вже у першому кварталі 2016 року в Пекіні запустять у експлуатацію першу партію з 200 електричних таксі зі змінними батареями. 

Мова йде про модель електричних таксі EU220, що стала першою в Китаї моделлю зі змінною батареєю. Її виробництво розпочалося нещодавно на заводі «Бейці» в одному з пекінських районів, повідомляє ресурс СА-news.org.

Таксі зі змінною батареєю означає, що для «заправки» автомобіля потрібно буде просто замінити батарею на нову. Зручність очевидна. 

Нова модель «Бейці» EU220 працює у двох зарядних режимах - швидкому і повільному, при цьому швидкий режим забезпечує 80% заряду батареї всього за 30 хвилин. 

Заміна батареї відбувається всього за 3 хвилини, що ефективно вирішить проблему повільної зарядки електромобілів. Це істотно підвищить економічну ефективність операторів таксі.  

Ще з 2011 року в приміських районах Пекіна розпочалася тестова експлуатація електричних таксі. З минулого року, для боротьби із забрудненням повітря, Пекін став у пробному порядку впроваджувати екологічно чисті електричні таксі в центрі міста, перша партія складалася з 500 транспортних засобів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка