У світі встановлять 2200 ГВт приватних сонячних станцій до 2050 року

У світі домогосподарства і підприємства встановлять сонячні електростанції потужністю 2200 ГВт до 2050 року.

Про це йдеться у доповіді Realizing the Potential of Customer-Sited Solar опублікувала компанія BloombergNEF (BNEF) у партнерстві зі Schneider Electric, передає assets.bbhub.io

Власниками сонячних електростанцій, тобто «просьюмерами» - споживачами і виробниками електроенергії в одній особі, - стануть 167 млн домогосподарств і 23 млн підприємств до 2050 року.


У цьому секторі лідируватимуть Китай і США. Передбачається, що до п’ятірки увійде Індія, Федеративна Республіка Німеччина і Туреччина.

Згідно з прогнозом, 450 ГВт сонячних потужностей встановлених домогосподарствами і підприємствами будуть оснащені системами накопичення енергії загальною ємністю 1047 ГВт*год.

Автори доповіді стверджують, що приватні сонячні проекти показують хорошу внутрішню норму прибутковості(IRR), що є головним фактором вибору цієї технології споживачами. Наприклад, прогнозований IRR проектів домашніх сонячних електростанцій, які не субсидуються, у Франції у 2040 році складе близько 24%.

У доповіді пропонується комплекс заходів, спрямованих на розкриття потенціалу розподіленої сонячної енергетики та її оптимальну інтеграцію в енергосистему.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка