У столиці Індії з’явилася перша лікарня, що працює на сонячній енергії

Клімат Індії ідеально підходить для роботи сонячних установок, оскільки в цій країні в середньому налічується близько 300 сонячних днів на рік. Проте уряд Індії відносно нещодавно вирішив скористатися цією природною вигодою, поставивши перед собою ціль у збільшенні виробництва сонячної енергії до 100 гігават до 2022 року. 

Поступово «енергетичні плани» поширюються й на соціальну сфери. Так, у столиці Індії з’явилася перша лікарня, що використовує енергію сонця. На даху приватної клініки Holy Family Hospital (район Охла, Нью-Делі) встановили сонячну установку, що дозволяє компенсувати третину потреб медичного закладу в електроенергії, повідомляє інформаційний ресурс Headline

Лікарня розрахована на 350 пацієнтів. Крім того, в ній налічується дев’ять операційних, безперебійну роботу яких забезпечують сонячні дні Індії. У світлу погоду потужність сонячної установки сягає 300 КВт. Приміром, цього вистачає для роботи 200 кондиціонерів лікарні, встановлених у її палатах. 

Усі витрати приватна клініка взяла на себе, підписавши договір з німецькою компанією на умовах розстрочки на 20 років. 

«Ми підрахували, що частковий перехід на використання сонячної енергії дозволить щомісяця економити 300-500 тисяч рупій (шість-вісім тисяч доларів)», - повідомив директор клініки Френк Джордж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка