У столичному університеті відкрили Центр енергоефективності для покращення підготовки енергоменеджерів

У Київському національному університеті технологій та дизайну створили Центр енергоефективності для покращення підготовки енергоменеджерів та енергоаудиторів.

Новий освітньо-науковий відкрили 8 червня, передає Держенергоефективності.

На переконання голови Держенергоефективності Сергія Савчука, який був присутній на урочистостях, такі Центри енергоефективності повинні з’являтися повсюдно. 

«Це практична платформа для підготовки енергоменеджерів та енергоаудиторів за міжнародними стандартами, підвищення їх кваліфікації, - зауважив він. – На додачу, це простір для надання консультацій та розробки готових рішень у сфері енергоефективності та "чистої" енергетики для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об'єктів».

Усі відвідувачі Центру зможуть отримати і практичний досвід у сфері енергоаудиту та енергоменеджменту, адже приміщення закладу оснащено сучасним обладнанням та технологіями, зокрема, таких компаній, як: HERZ, Baumit, Eсoсolt, Ceresit та інших.

"КНУТД бере участь у спільній роботі над створенням атестаційних комісій енергоаудиторів будівель, що передбачено Законом України "Про енергетичну ефективність будівель", розробленим Держенергоефективності та прийнятим Парламентом у червні 2017 року - зауважив голова Держенергоефективності Сергій Савчук на урочистостях. – Аби забезпечити створення та належну роботу атестаційних комісій, а також системно впроваджувати навчальні програми для енергоаудиторів та енергоменеджерів, ми започаткували співпрацю із 15 університетами".

Підтримку у створенні Центру надали Держенергоефективності, Проект GIZ "Реформа сектору енергоефективності", Проект ПРООН "Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО" та інші партнери. 

Київський національний університет технологій та дизайну - один із найактивніших у питаннях енергоефективності. За словами ректора КНУДТ Івана Грищенко, завдяки цілеспрямованій роботі у сфері енергоефективності за останні 6 років КНУТД вдалося зекономити понад 17 млн грн на оплаті комунальних послуг.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка