У сільській школі на Полтавщині буде власна сонячна електростанція

Шишацька районна рада перемогла на обласному конкурсі проектів розвитку громад і отримає співфінансування на встановлення сонячної електростанції у Ковалівській середній школі, що на Полтавщині.

Як повідомляє депутат Шишацької районної ради Віталій В’юн, на цей проект виділено 300 тис. грн. співфінансування. Загальна вартість проекту – 1,3 млн. грн. Половину коштів надасть обласний бюджет, а частину дофінансує Ковалівська сільська рада.

Загалом у Шишацькому районі дві школи будуть обладнані сонячними електростанціями. Нині продовжуються роботи з ремонту даху та встановлення сонячної електростанції у Яреськівській опорній школі ім. Ф.П.Борідька. Вона запрацює з наступного року.

«Всього Шишацька райрада опікується трьома навчальними закладами – крім шкіл у Яреськах і Ковалівці, працює також Федунський НВК. Було б добре наступного року запланувати встановлення сонячної електростанції і в Федунці, таким чином забезпечити навчальні заклади відновлювальною енергетикою на 100%», – зазначає депутат.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка