У штаті Каліфорнія запускають програму зі створення мікромереж

Американський штат Каліфорнія має намір побудувати мікромережі для будівель середнього розміру.

Мікромережі створюватимуться новою енергокомпанією GreenStruxure у рамках California Energy Action Program, про запуск якої оголосила компанія Schneider Electric, передає ruscable

В рамках програми планується використовувати аналітичні дослідження і штучний інтелект для визначення енергорайонів і виробничих об'єктів, які найбільше виграють від переведення їх на енергопостачання у складі мікромережі.

Робота в рамках California Energy Action Program почнеться у першу чергу в зонах підвищеної пожежної небезпеки у штаті Каліфорнія, оскільки магістральні ЛЕП відключаються в умовах сильної спеки через ризик виникнення лісових пожеж (як, наприклад, у серпні поточного року), що призводить до перебоїв в електропостачанні споживачів.

Schneider Electric планує обмінюватися отриманою інформацією з місцевими органами влади та галузевими регулюючими органами для налагодження діалогу та стимулювання спільних дій.

Раніше Schneider Electric вже створила аналогічну компанію AlphaStruxure - спільне підприємство з американською інвестиційною компанією Carlyle Group, яка спеціалізується на створенні мікромереж для великих комерційних, промислових та інфраструктурних об'єктів, наприклад, таких як аеропорти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: