У школах Дрогобича організують уроки сортування сміття

У школах Дрогобича(Львівська область) проводитимуть уроки сортування та переробки сміття.

Як зазначають у мерії, заняття повинні сформувати у громади міста культуру роздільного збору побутових відходів, передає drohobych-rada.gov.ua

"У навчальних закладах Дрогобича планують провести низку уроків, на яких дітей інформуватимуть про необхідність сортування сміття, процеси переробки та способи зменшення забруднення довкілля", - пояснюють у міськраді.

Інформаційній кампанії приділять особливу увагу на початку запровадження сортування сміття у Дрогобичі, каже керівник комунального підприємства «Комбінат міського господарства» Андрій Янів, передає d-nk.com.ua

«Виконуючи норми закону "Про відходи" та плани на 2018 рік, на сміттєвих майданчиках міста ми вже встановили контейнери для збору ПЕТ-пляшок, - розповідає комунальник. – Зараз визначено 9 місць для встановлення спеціальних контейнерів для роздільного збору відходів – перші з’являться у центральній частині міста».

Наразі комунальне підприємство вже має 30 спеціальних баків для сортування сміття, продовжує Андрій Янів. «На нових контейнерах розмістимо написи-пам’ятки та візуальні позначки щодо вмісту, - розповідає комунальник. – Цьогоріч на вулиці Михайла Грушевського планується облаштувати сучасний майданчик з підземними контейнерами для сміття».

Зараз у Дрогобичі встановлюють сміттєсортувальну лінію, яка зменшить навантаження на розташований поблизу села Брониця полігон твердих побутових відходів, додав Андрій Янів.

Примітно, що у школах №1, №2 та №4 представники КП «Дрогобичводоканал» вже провели низку уроків щодо раціонального використання води. 

В свою чергу мер Дрогобича Тарас Кучма запропонував керівництву водоканалу провести екскурсії для ознайомлення молоді з технологічними процесами забору, подачі води та очищення каналізаційних стоків. 

«Формування культури поводження з природними ресурсами та утилізацією побутових відходів необхідно починати саме з дітей, адже таким чином формується їх свідомість та патріотизм як до міста, так і довкілля», - наголосив він. 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка