У школах Берліну вчать ощадливо використовувати продукти

У Берліні школярів навчають ощадливому поводженню з продуктами харчування.

Спеціальний освітній курс для старших класів розробили активісти екологічної асоціації, передають podrobnosti.ua

«Третина їжі, виготовленої для споживання людиною, потрапляє в сміття, тобто, кожен третій продукт, - зазначає Ніна Кар'є, координатор екологічної асоціації. – Викиди парникових газів можна було б зменшити, просто цінуючи їжу і маючи менше відходів - це вже велетенський внесок».

Аби допомогти планеті впоратися з глобальним потеплінням та засиллям сміття, треба змалечку прищеплювати її мешканцям навички раціонального споживання, впевнені організатори. На уроках ощадливого споживання дітям в ігровій формі розповідають, як потрібно зберігати продукти, щоб вони не псувалися.

"У мене є родичі у Сенегалі, в Африці, у них не так багато грошей і їжі, тож вони зраділи б шматочку яблука", - говорить учениця Міно.

А ще пояснюють, чому потрібно цінувати їжу, і не варто відправляти на смітник харчі, які з якихось причин втратили товарний вигляд. Приміром, можна обрізати прим'ятий помідор і зробити з нього цілком смачний бутерброд.

"Майже всі зберігають помідори у холодильнику, - говорить учениця Емма. - Тепер я пояснюю мамі, чому цього не слід робити".

Екоактивісти розраховують, що діти привернуть увагу дорослих до ощадливого використання продуктів, порадять, зокрема, ретельніше планувати придбання харчів, не робити покупок спонтанно, а також шукати в інтернеті нові рецепти для використання того, що завалялося у холодильнику.

"Викидати продукти дуже і дуже погано для клімату, ми хочемо жити тут через сто років", - говорить учень Коля.

Активісти готують звернення до німецької влади з приводу перегляду термінів придатності для деяких продуктів. Адже часто виробники зазначають на упаковках рекомендовані дати вживання, тоді як насправді харчі не втрачають якості ще кілька днів після того.

Тим часом, Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства просуває власну кампанію, мета якої до 2030 року вдвічі скоротити кількість викинутої їжі . Так німецький уряд забезпечує дотримання однієї з цілей для сталого розвитку, запропонованих ООН.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка