У розвиток зеленої електроенергетики Румунії і сусідніх країн інвестують $500 млн

У розвиток зеленої електроенергетики Румунії і сусідніх країн в зелену енергетику інвестують 500 мільйонів доларів США.

Спільне підприємство для розвитку «зелених» інвестицій створили румунський постачальник енергії Restart Energy і американський фонд Interlink Capital Strategies, передає balkangreenenergynews.com

Передбачається, що нове підприємство фінансуватиме придбання і розвиток 500 МВт проектів відновлюваної енергетики до кінця 2025 року.

Restart Energy планує інвестувати щорічно протягом наступних п’яти років 100 мільйонів доларів США у придбання і розвиток 100 МВт сонячних, вітрових, біогазових, на біомасі та геотермальних енергетичних проектів. Interlink буде виступати в якості стратегічного консультанта з організації фонду.

Компанії також мають намір також розширитися на американський ринок за допомогою інноваційної блокчейн-торгової платформи для торгівлі електроенергією. Вони планують запустити у США платформу Restart Energy Democracy (RED) – онлайн-торговельну платформу енергії, засновану на технології блокчейн, яка дозволить здійснювати пірингові перекази між виробниками і кінцевими споживачами, запустити повністю цифрову франшизу енергетичного бізнесу і систему вуглецевих кредитів для виробництва і споживання відновлюваних джерел енергії.

RED- платформа була запущена у 2019 році на внутрішньому ринку Румунії.

«Партнерство забезпечить доступ до американського капіталу і прискорить досягнення мети компанії по забезпеченню 1000 ГВт-год чистої і доступної відновлюваної енергії для 300 000 споживачів у Румунії і Європі до 2025 року, - заявив генеральний директор і засновник Restart Energy Арманд Домута. - Це дозволить Restart Energy стати першим повністю стійким постачальником енергії в Румунії, що поставляє 100% місцеву «зелену» енергію своїм клієнтам до 2025 року».

За словами Алана Бірда, керуючого директора Interlink, бізнес-модель RED принесе у США новий і покращений підхід до того, як поновлювані джерела енергії фінансуються, виробляються і споживаються.

"Паралельно інвестиції в плани Restart Energy у Європі дозволять нам розвивати додаткові активи відновлюваної енергетики, - сказав він. - Restart вже активно працює на румунському і сербському ринках з наміром розширитися у цьому році в Німеччині та Іспанії".

Партнерство здійснюватиметься через швейцарську Холдингову Компанію Restart Energy Innovative Technologies AG (REIT AG).

Компанія Restart Energy, заснована у 2015 році в Тімішоарі, постачає електроенергію і природний газ для 30 000 домашніх господарств і 5000 корпоративних клієнтів. Вона працює у Румунії та Сербії, а Interlink Capital Strategies, заснована у 1994 році, є вашингтонською фірмою з управління фондами, управлінського консалтингу та фінансового консультування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка