У порту Великобританії запрацювала найбільша комерційна сонячна електростанція в країні

Асоціація британських портів (ABP) представила найбільший у Великобританії комерційний сонячний комплекс на даху, який базується в порту Халл.

Сонячний масив потужністю 6,5 МВт дозволить подвоїти виробництво відновлюваної енергії у портах асоціації ABP Humber. 6,8 мільйона інвестицій у сонячну електростанцію дозволять заощадити 2600 тонн CO2 на рік, що відповідає енергетичним потребам 1450 середньостатистичних будинків у Великобританії, повідомляє PortNews.

Команда проекту вирішила створити сонячну електростанцію, оскільки її можна встановити на величезному даху, що утворюється багатьма складами порту.

Custom Solar розпочав установку сонячних панелей у жовтні 2019 року. Після того, як проект досяг завершальної стадії, була проведена детальна оцінка електричної мережі для планування необхідного оновлення та зміцнення - ключової частини проекту. Встановлення 21000 сонячних панелей було завершено в серпні 2020 року. Робота нової сонячної електростанції дозволить забезпечити 29% енергетичних потреб портів ABP.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка