У підземній печері в Німеччині збудують водневе енергосховище

Німецький постачальник енергії EWE реалізує проект енергосховища у печері на глибині 1000 метрів. Сховище планується ввести в експлуатацію навесні 2022 року, повідомляє PV-magazine.

Німецький постачальник енергії EWE розпочав будівництво системи зберігання водню в Рюдерсдорфі, поблизу Берліна. Печерне сховище матиме місткість 500 кубічних метрів, що відповідає обсягу односімейного будинку. Компанія співпрацює з Німецьким аерокосмічним центром (DLR) над цим проектом. Інститут мережевих енергетичних систем DLR вивчить, серед іншого, якість водню під час зберігання та після вилучення з печери. Печеру з земною поверхнею з’єднуватиме сталева труба.

«У контексті дослідницького проекту ми особливо сподіваємось отримати знання про ступінь чистоти водню після вилучення його з печери», - сказав керівник проекту EWE Хайо Сіеба. Цей фактор є вирішальним для використання водню в секторі транспорту.

Метою проекту є використання підземних сховищ об’ємом 500 000 кубічних метрів для масштабного зберігання водню в майбутньому. EWE володіє 37 соляними печерами, що становить 15% усіх німецьких печерних сховищ, які можуть бути придатними для зберігання водню в майбутньому.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка