У новобудовах в Німеччині повинні використовувати поновлювані джерела енергії для опалення

1 січня 2016 року в Німеччині у дію вступили нові правила в галузі будівництва. Відтепер буде практично заборонено опалювати нові будівлі без використання поновлюваних джерел енергії, повідомляє ресурс Тesiaes.ru

Нові правила передбачають, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, таких як електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25% від загальної проектної потужності системи опалення. А популярні масляні обігрівачі, ймовірно, не будуть більше використовуватися в нових будинках на одну родину.

Зі свого боку урядовці та Федеральна асоціація з поновлюваних джерел енергії в Німеччині рекомендують жителям країни поєднувати бойлерну та сонячну системи опалення. Саме вони мають забезпечити найефективніше рішення з погляду енерговитрат, і таким чином є найбільш привабливими для використання в якості системи опалення для нових будівель.

Різні технології, які використовують принцип теплового насоса, також допускаються. Теплові насоси найбільш ефективно використовувати в поєднанні з отриманою від сонячних панелей електроенергією.

Найменш ефективними назвали газові і рідкопаливні котли – їх можна використовувати тільки в поєднанні з сонячною тепловою системою.

При цьому є деяке включення з правил. Зокрема, якщо під час будівництва нового будинку немає іншого вибору окрім як використання в якості основного елемента в системі опалення газових котлів, забудовники мають забезпечити надзвичайно сильну ізоляцію такого будинку. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка