У німецькому місті супермаркети перейшли на пакети з крохмалю

У німецькому місті Штраубінге чотири супермаркети почали використовувати зроблені з крохмалю пакети для зважування овочів, фруктів і сипучих продуктів.

Нові біопакети, на відміну від пластикових, повністю розкладаються у промислових компостерах, передає my.ua

Крім того, крохмальні пакети пропускають повітря, а це означає, що фрукти і овочі у них довше зберігають свіжість, ніж у звичайних пакетах. До таких висновків прийшли вчені з Вітценхаузенського університету.

Крохмальні пакети можна робити з обрізків буряка, кукурудзи або картоплі. Поки сировина для них завозиться до Німеччини з Італії, але у перспективі влада Баварії планує повністю перейти на місцеве виробництво і перевести всі супермаркети на «зелені» пакети.

Жителі Штраубінга окремо викидають органічні відходи, але разом з ними у контейнери часто потрапляють легкі пакети, у яких жителі приносять додому овочі і фрукти з магазину. Після компостування такі пакети розсипаються на мікрочастинки пластику, які забруднюють грунт, потрапляючи у неї разом з компостом. Після компостування такі пакети розсипаються на мікрочастинки пластику, які забруднюють грунт, потрапляючи в неї разом з компостом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка