У небі літатимуть електричні літаки

Електричний літак спроектували та планують збирати у невгамовному Китаї, який з кожним днем заповнює світ своєю продукцією. Електролітак розроблений Ляонінським інститутом дослідження авіації загального призначення при Шеньянському інституті авіакосмічного університету. Китайці планують виробляти сотню літальних апаратів RX1E у рік. 

Двохмісний повітряний човен здатен пролетіти на електротязі близько 1,5 години. Максимальна швидкість обмежена 160 км/год. Максимальні значення для злітної маси та висота польоту складають 480 км і 3 тисячі метрів відповідно. 

Розробники плекають надію, що зможуть отримати сертифікат від Адміністрації цивільної авіації КНР до кінця року, що дозволить їм налагодити масове виробництво вже на початку наступного року. Вартість повітряного судна з повним комплектом літієвих батарей складе 163 тисячі доларів, а одна година польоту буде коштувати близько 3 доларів

02_rx1e.jpg

На даний момент триває будівництво заводу потужності якого дозволять виробляти 100 електролітаків у рік. Окрім свого ринку літальний апарат планують поставляти до США та країн Європи, які вже виявляють інтерес до проекту. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка