У найбільшому місті Китаю понад 2 тисячі автобусів їздять на паливі з кулінарного жиру

У Шанхаї понад 2 тисячі автобусів перевели на виготовлене з кулінарного жиру біодизельне паливо.

Ефективну утилізацію харчових відходів організувала автобусна компанія Shanghai Jiushi в рамках відповідної міської програми, передає regnum

У 2019 році для дизельних і гібридно-електричних автобусів, які зараз курсують у Китаї, знадобиться близько 22 тонн біодизельного палива B5, розповідає представник автобусної компанії Shanghai Jiushi Гу Дечан.

Пальне марки B5 на 5% складається з біодизеля, який був отриманий з використаної олії – відходів закладів громадського харчування, і на 95% - з нафтового дизельного палива.

Шанхай - один з найбільших китайських мегаполісів – щорічно виробляє понад 30 тис. тонн відпрацьованого кухонного жиру, переробивши який можна отримати близько 600 тонн біодизелю марки B5.

Як зазначають китайські експерти, біодизель B5 може скоротити викиди забруднюючих речовин у повітря при його спалюванні більш, ніж на 10%, а ефективність очищення оксиду азоту може досягати 80%.

"Застосування біодизелю не тільки знизить загрозу для навколишнього середовища, але також допоможе перетворити кухонний жир у паливний ресурс, - говорить заступник генерального директора компанії Sinopec Marketing Shanghai Company Чи Ян. – Виробництво біодизелю також захистить споживачів від використання недобросовісними рестораторами відпрацьованої олії при готуванні".

Станом на кінець квітня 2019 року біодизель марки B5 відпускався на 247 заправних станціях Шанхаю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: