У лютому в Дніпрі підпишуть договір про будівництво сміттєперобного заводу

У лютому у Дніпрі мають намір підписати договір про будівництво сміттєперобного заводу з британською компанією Stopford Projects Limited.

Рішення про обрання інвестора для зведення об'єкта на умовах державно-приватного партнерства депутати міської ради підтримали 31 січня, передає Днiпровська мiська рада

"Цей проект затверджений сесійним рішенням - у нас вже є договір, за яким будуть визначені конкретні умови, - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов. - Якщо чесно, мені досі в це не віриться. Тепер ми чекаємо на інвестицію".

Завод, який перероблятиме органічні відходи за технологією анаеробного зброджування з отриманням біогазу, мають намір побудувати на території полігону твердих побутових відходів "Правобережний".

Передбачається, що об’єкт, у будівництво якого інвестують 60 млн фунтів стерлінгів, з'явиться у обласному центрі через кілька років і допоможе суттєво зменшити кількість відходів, які підлягають захороненню.

За умовами конкурсу, договір з інвестором укладається на 15 років. Вторинну сировину, отриману в ході сортування сміття на об’єкті, Stopford Projects Limited зможе використовувати на свій розсуд протягом дії угоди. Після закінчення дії договору об'єкт перейде у власність міської ради. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка