У ліцеї на Полтавщині за ініціативою студентів запровадили роздільний збір сміття

В Лубенському професійному технічному ліцеї(Полтавська область) встановили перші контейнери для роздільного збору сміття.

4 спеціальні урни: для збору PET-пляшок, для використаного паперу, скла та металевих відходів у навчальному закладі облаштували 21 вересня у рамках проекту соціальної дії "Двір ліцею - дзеркало твого міста", ініціаторами якого виступили активні студенти та Полтавська обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ" за підтримки програми Британської ради в Україні "Активні громадяни", передає Громадський простiр

Для студентів-першокурсників проект презентували у рамках заходу "Сміття сортуй - довкілля рятуй!", під час якого провели інтерактивну гру "Сортуємо сміття" та поширили інформаційні бюлетені екологічного змісту.

В рамках проекту у Лубенському професійному технічному ліцеї озеленили подвір'я, висадили квіти та виготовили інформаційний куточок "Екологічний вісник".

За словами фасилітатора програми "Активні громадяни" Олександра Чепура, спочатку роздільний збір сміття увійде в звичку у лубенських школярів та студентів, які потім почнуть привчати до цього своїх батьків. «Ідея влаштувати роздільний збір виникла під час навчання за програмою, де студенти розробляли власні проекти соціальної дії, - розповідає він. - Головний меседж - сортувати сміття не складно!»

Екоактивісти сподіваються, що Лубенський професійний технічний ліцей поступово повністю перейде на роздільний збір сміття. Пердбачається, що навчальний заклад самостійно буде збирати та здавати макулатуру і пластикові пляшки на переробку.

Наразі активісти мають намір впроваджувати подібні проекти в інших школах міста. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка