У київських центрах розвитку дітей навчають на конструкторі "розумний будинок"

У столичних центрах розвитку дітей навчають на конструкторі "розумний будинок".

Намагаючись задовольнити бажання батьків розвивати своїх дітей навчальні центри розробляють курси "у дусі часу" і використовують методики, які дозволяють по-новому поглянути на навчання та полегшити отримання знань, передає Сегодня.ua

Особливою популярністю нині користується робототехніка - неживі предмети, здатні працювати самостійно, без постійного впливу людини та ще й приносити користь у побуті цікаві дітям, зазначає директор столичного навчального центру Лев Кривенко.

"У цьому році є новинка на курсах робототехніки: викладачі розробили новий конструктор для навчання - виконаний з нетоксичного матеріалу багатоповерховий "розумний будинок", - розповідає фахівець. – У будівлі є датчики руху з можливістю підняття/опускання шлагбаума при в'їзді у двір чи на виїзді з двору, є датчики звуку, їздить ліфт, є можливість реалізації більш складних схем у кімнатах завдяки альтернативним джерелам енергії - наприклад, якщо хлопці хочуть встановити на будинку сонячні батареї».

За словами Льва Кривенка, часто діти самі пропонують рішення, тому що їм дуже цікаво бути корисними. «Зокрема, сконструювати пристосування, яке допомагає людині, наприклад, економити: світло вимикається, коли у приміщенні немає руху, і включається, коли хтось у нього входить", - додає директор навчального центру.

Практично у всіх центрах, де є робототехніка, вчать створювати роботів, керованих через мобільний телефон або інтернет на землі і в повітрі. "Місяць тому ми модернізували міні – робота, який тепер може наближатися і віддалятися завдяки дистанційному керуванню", - розповіли в ще в одному київському дитячому центрі.

Подібні курси з робототехніки сьогодні не тільки найбільш популярні, а й одні з найдорожчих - абонемент на місяць стартує від 500 гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка