У квітні-червні Україна збільшила введення нових потужностей «зеленої» енергетики в 1,7 рази

У квітні-червні 2018 року Україні були введені в експлуатацію нові генеруючі об'єкти на відновлюваних джерелах енергії загальною встановленою потужністю 109,6 МВт, що в 1,7 рази більше у порівнянні з аналогічним період 2017 року.

Як повідомили у Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг України (НКРЭКУ), вітряні та сонячні електростанції складають 99% введених у другому кварталі потужностей, передає interfax.com.ua.

За даними комісії, у квітні-червні поточного року була введена в експлуатацію вітроустановка потужністю 3,2 МВт, сонячні станції загальною потужністю 106,1 МВт та станція на біогазі потужністю 0,3 МВт.

Станом на 27 червня в Україні працюють ВЕС загальною встановленою потужністю 515,4 МВт, СЕС – 947,5 МВт, станції на біомасі - 43,8 МВт та біогазі – 41 МВт, а також малі гідроелектростанції потужністю 95,6 МВт.

Загальна встановлена потужність об'єктів на ВДЕ – 1643,4 МВт (без урахування анексованого Криму, де раніше були запущені об'єкти ВДЕ загальною потужністю 494,9 МВт).

Зараз частка ВДЕ у виробництві електроенергії в Україні становить 1,9%, частка у загальній вартості електроенергії – 8,5%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка