У китайському Лас-Вегасі готелі впроваджують систему, що заощаджуватиме 14,8 млн пластикових пляшок на рік

У Макао – спеціальному адміністративному районі Китаю – впроваджують систему наповнення тари водою у готелях, що дозволяє відмовитися від 14,8 млн пластикових пляшок на рік.

Проект у китайському Лас-Вегасі реалізує Melco Resorts & Entertainment - розробник, власник і оператор інтегрованих курортів з розважальними закладами і казино в Азії і Європі - в рамках зобов'язання щодо відмови від одноразового пластику і досягнення мети усунення відходів Zero Waste Resorts до 2030 року, передає news.unipack

Компанія встановила систему наповнення водою Nordaq 2000 у готелі Morpheus у «Місті мрій» (City of Dreams) з подальшими планами по впровадженню системи на всіх своїх об'єктах нерухомості у Макао, включаючи готелі у City of Dreams, Studio City і Altira Macau в 2021 році.

Завдяки здатності наповнювати 2000 пляшок очищеної води на годину на місці, система допоможе замінити використання пластикових пляшок в номерах готелів, керованих Melco.

Передбачається, що ця ініціатива усуне виробництво, транспортування і постачання 14,8 млн пластикових пляшок на рік, що значно скоротить кількість пластикових відходів і пов'язаних з ними викидів вуглекислого газу.

У рамках ширшої стратегії сталого розвитку «Above & Beyond» компанія Melco є першим оператором готельного бізнесу та комплексних курортів у всьому світі, який підписав глобальне зобов'язання щодо нової економіки пластиків (New Plastics Economy). Розробляючи дорожні карти своїх глобальних операцій для вирішення проблеми використання одноразового пластику, компанія підтримує заклик Фонду Еллен Макартур і програми ООН з навколишнього середовища до збільшення кількості підприємств, які взяли на себе зобов'язання щодо усунення проблемної упаковки.

Компанія також нещодавно оголосила про розгортання продукту Winnow Vision на базі штучного інтелекту(AI) у власних ресторанах зі шведським столом, щоб вирішити одну з найбільших проблем галузі – освіту та утилізацію харчових відходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка