У французькому Провансі побудують потужні сонячні станції для виробництва «зеленого» водню

У французькому Провансі побудують сонячні електростанції, які забезпечуватимуть електроенергією 450 тис домогосподарств і виробництво водню шляхом електролізу води.

Проект "HyGreen Provence" реалізують два французьких промислових гіганта «Engie SA» і «Air Liquide SA», передає novostienergetiki

Частина чистого палаючого газу буде продана нафтопереробним заводам і виробникам хімікатів у Фос-сюр-Мер, що дозволить скоротити викиди вуглекислого газу.

"Аби проект запрацював, потрібна підтримка з боку держави і стимули для компаній перейти на екологічно чистий водень, - сказала в інтерв'ю Bloomberg глава відділу відновлюваних джерел енергії "Engie" Гвенаель Авіс-Уе. - Нам необхідна велика кількість споживачів для зниження витрат".

Передбачається, що проект "Hygreen Provence" дасть можливість виробляти поновлюваний водень у значних масштабах і скорочувати викиди CO2, що надходять від нафтопереробного і нафтохімічного комплексу.

"У пакет стимулів ми будемо вкладати величезні кошти на дослідження і виробництво водню у Франції, - заявив 9 липня по радіо Європа 1 міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер. - Це може бути нова енергія, на якій їздитимуть вантажівки і поїзди».

У 2018 році Франція виділила всього €100 млн ($113 млн) на субсидування покупки автомобілів, що працюють на водні.

Наразі французький промисловий сектор використовує близько 1 млн тонн водню на рік, і уряд прагне, щоб до 2028 року від 20% до 40% цієї кількості було безвуглецевим.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка