За три місяці США встановили сонячні станції загальною потужністю 3,5ГВт

У квітні-червні 2020 року США встановили сонячні електростанції загальною потужністю 3,5 ГВт.

У другому кварталі приріст зменшився на 6% у порівнняні з першим(З,6ГВт), передає seia.org

У той же час, незважаючи на пандемію Covid-19, сонячні енергетика комунального масштабу залишалася стійкою, складаючи 71% всіх нових сонячних потужностей, введених в експлуатацію в другому кварталі.

Однак у звіті U. S. Solar Market Insight Q3 2020, опублікованому сьогодні Асоціацією сонячної енергетики (SEIA) і Wood Mackenzie, наголошується, що у житловому і нежитловому сегментах спостерігалося значне уповільнення темпів зростання у квітні-червні 2020 року. У другому кварталі кількість установок скоротилася у порівнянні з першим кварталом на 23% у житловому сегменті і на 12% в нежитловому секторі через обмеження і замовлень на будівництво житла, введених для стримування пандемії.

На частку сонячної енергії припало 37% всіх нових генеруючих потужностей, доданих у США в першій половині 2020 року, оскільки Техас і Флорида встановили понад 900МВт через розподілену і комунальну сонячну енергетику у другому кварталі. У звіті говориться, що у другому кварталі було оголошено в цілому 8,7 ГВт нових договорів купівлі-продажу комунальної фотоелектричної енергії, в результаті чого контрактна потужність досягла в цілому 62 ГВт.

"Вплив пандемії на домашні сонячні установки істотно варіювався в залежності від географії, - пояснює Остін Переа, старший аналітик Wood Mackenzie. - У Штатах з більш суворими приписами про перебування на дому спостерігалося значне зниження квартальних додавань СЕС, в той час як в Штатах з менш суворими директивами про перебування на дому - таких як Арізона і Техас-спостерігалося незначне, якщо взагалі будь-яке зниження квартальних установок”.

Wood Mackenzie прогнозує у 2020 році зростання потужностей сонячної енергетики на 37%, зокрема, встановлення нових СЕС загальною потужністю 18 ГВт, що на 6% менше, ніж прогнозувалося до пандемії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка