У держустановах Гамбурга заборонили капсульну каву через шкоду екології

Гамбург став першим містом у світі, де вирішили відмовитися від капсульної кави. Причина криється в тому, що капсули шкодять навколишньому середовищу. Таким чином місцева влада підкреслила своє прагнення зробити Гамбург більш «зеленим» містом, передає сайт nv.ua.

Заборона на капсульну каву стосується тільки державних установ. Решта жителів Гамбурга можуть пити її і далі.

«Капсули нелегко піддаються переробці для повторного використання, оскільки часто являють собою суміш пластику і алюмінію. Це 6 грам кави на 3 грами упаковки. Ми в Гамбурзі порахували, що таке не можна купувати за кошти платників податків», – заявив представник Департаменту охорони навколишнього середовища та енергетики Ян Дубі.

Зараз близько 13% жителів Німеччини щодня користуються машинами, які готують каву з капсул. У США кількість сімей, що користуються такими апаратами, зросла з 15% до 25% з 2014 по 2015 рік.

У 2014-му великий виробник Keurig продав 9,8 мільярда кавових капсул. Тільки 5% з них були придатні для повторного використання. Засновник компанії Джон Сільван, усвідомлюючи недоліки продукту, зізнавався, що часом соромиться створення кавових капсул K-Cups.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка