У аеропортах США встановлять сонячні зарядні станції для електролітаків

В невеликих аеропортах і на аеродромах США встановлюватимуть сонячні зарядні станції для електролітаків.

Грант на розробку таких систем отримав стартап Beam Global, передає nplus1

Нові сонячні зарядні станції дозволять вирішити проблему деяких невеликих аеродромів, які сьогодні дорого, складно або зовсім неможливо підключити до загальної електромережі. Це може бути пов'язано як з віддаленим розташуванням таких аеродромів, так і зі складнощами в отриманні дозвільної документації на підключення.

Для таких станцій не потрібно буде споруджувати додаткову інфраструктуру. До того ж сонячні зарядки можуть бути переміщені протягом декількох хвилин у будь-яку зручну точку аеродрому.

Демонстраційні випробування модифікованої зарядної станції EV ARC відбулися 29 жовтня у муніципальному аеропорту Рідлі в Каліфорнії. Пристрій використовувався для зарядки акумуляторних батарей електричного літака Pipistrel Alpha Electro. Чотири таких літальних апарати придбали каліфорнійські міста Рідлі і Мендота в рамках проекту з розвитку екологічного транспорту.

Зарядна станція EV ARC складається з двох модулів: сонячної зарядної станції з системою стеження за рухом сонця і акумуляторної батареї. Перша використовується для зарядки батареї, а друга - для зарядки електросамолетів. Демонстраційні випробування, що відбулися, визнані успішними. Інші подробиці про перспективну розробку поки не розкриваються.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка